piątek, 10 kwietnia 2015

Co warto obejrzeć? #4


I jestem :) 
Przygotowałam cztery filmy, bardzo różne i w sumie trochę inne i intrygujące. Zaczynamy. 

* LOFT - Byłam na tym filmie w kinie, w lutym. Dopiero dzisiaj odkryłam, że ten film jest z 2010 r, a dokładniej stworzono teraz nową wersję, która różni się tylko aktorami. No ale nic.. Film mnie zainteresował, był inny od wszystkich. Zaczął się od końca i przez cały film były pokazane wspomnienia. Chodziło o rozwiązanie tajemniczego morderstwa młodej kobiety, którą znalazł jeden z pięciu mężczyzn wynajmujących apartament, a wynajmowali go na różnego rodzaju spotkania, bez wiedzy swoich żon. W tej produkcji było dużo zaskakujących faktów i dlatego nie była dla mnie nudna i przewidywalna. Jeżeli macie ochotę na coś innego, interesującego, polecam :)

* BEZ LITOŚCI - historia kobiety, która została brutalnie zgwałcona i sama wymierza sprawiedliwość swoim złoczyńcom. Nie ma co więcej opowiadać, FILM JEST BARDZO DRASTYCZNY, ale uważam, że taka kara jak najbardziej im się należała! Jest jeszcze druga część, ale narazie nie mogę się zebrać, by ją obejrzeć. Ciężko mi było wybrać zdjęcia z tego filmu, ponieważ pewnie nie wszyscy chcieliby je oglądać, a może powinni? Te niecałe dwie godziny naprawdę dużo mówią..

* ANNA - intrygujący, może trochę dziwny, z niejasnym zakończeniem, ale FAJNY thriller. Historia mężczyzny, który widzi wspomnienia i niezwykłej nastolatki. Film jest ciekawy, ale może być też lekko niezrozumiały. Nie ma co w sumie o tym filmie opowiadać, oboje próbują rozwiązać zagadkę (co się właściwie dzieje?), a resztę zobaczcie sami :)* BÓG NIE UMARŁ - kończymy tym miłym akcentem. Film przyjemny, momentami wzruszający. Myślę, że każdy powinien go obejrzeć, bo w naszym świecie jest teraz bardzo dużo zła. Proponuję się na chwilę zatrzymać i może spróbować coś zmienić. O czym dokładniej film? Nowy student będzie się "kłócił" z profesorem-ateistą, o to, czy Bóg istnieje. Dodatkowo będzie poruszony wątek kilku innych osób, m.in, żony profesora, dziewczyny innego wyznania, czy dziennikarki chorej na raka. Warto obejrzeć :)
Miłego oglądania! :) :) :)

8 komentarzy:

 1. Oglądałam Bóg nigdy nie mruga! :)
  Zapraszam do mnie.
  http://meandmy-woorld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam Bóg nie umarł:) Zaciekawił mnie opis pierwszego filmu, jak tylko będę miała czas to go obejrzę!

  mój blog- klik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję, że ta nowsza wersja też jest już na internecie, bo w sumie znalazłam tylko starszą.. chociaż pewnie też jest ok, bo różni się chyba tylko aktorami, z tego co zauważyłam :)

   Usuń
 3. Zabieram się za poszukiwania filmów i idę oglądać ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze i obserwacje :)
* Za każdy komentarz się odwdzięczam
* Zazwyczaj za obserwacje też
Dlatego zostaw link do swojego bloga, chętnie wpadnę, skomentuję, a jak mi się spodoba to zaobserwuję :))