czwartek, 26 marca 2015

O mnie #1

A więc.. post miał być na inny temat, ale stwierdziłam, że najpierw musicie się dowiedzieć, kto pisze tego bloga. Chcę, żebyście dowiedzieli się o mnie kilku konkretnych informacji, a poznawać mnie będziecie z każdym postem coraz lepiej! :)
Dodam również kilka swoich zdjęć.
Imię - Klaudyna.. taaak.. nigdy nie lubiłam swojego imienia, większość osób i tak wołało na mnie Klaudia, jednak z perspektywy czasu uważam, że lepiej mieć tak na imię, niż ta Klaudia, która powtarza się co trzecią dziewczynę w moim wieku.. nie oznacza to jednak, że wolałabym jakieś krótsze, ładniejsze imię.. no ale cóż.
Wiek - lat 17, brakuje mi 3-ech miesięcy do 18-stki :)
Szkoła - 2 klasa Liceum, wybrałam liceum, dlatego że.. no właśnie, dlaczego ? Wszyscy uważają, że w liceum są "zagubione owieczki", które nie wiedzą co mają robić w życiu.. no i myślę, że to określenie sprawdzi się co najmniej u połowy moich rówieśników. Ciągle szukam czegoś, co mnie zainteresuje, da mi dobre zarobki i nie znudzi mi się. Nie wiem czy mi się to uda. Chociaż jak narazie najważniejsze jest zdanie matury, bo po liceum oprócz tego nie mam w sumie nic..
Adres - Polska :D woj. lubuskie, więcej Wam nie potrzeba wiedzieć, bo i po co ? :)
Zainteresowania - dużo ich, będziecie się dowiadywać o nich w kolejnych postach.
Jak narazie chyba tyle chciałam wyjaśnić, reszta okaże się w praniu.
Miło mi, jeśli czytasz właśnie to zdanie. To znaczy, że wytrwałeś, teraz możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu, zapraszam :)
Myślę, że kolejny post będzie w sobotę - planuję napisać coś o fotografii. 3majcie się :*
6 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze i obserwacje :)
* Za każdy komentarz się odwdzięczam
* Zazwyczaj za obserwacje też
Dlatego zostaw link do swojego bloga, chętnie wpadnę, skomentuję, a jak mi się spodoba to zaobserwuję :))